Amplifying internetowy 2018-04-17T13:39:40+00:00

Amplifying internetowy, potocznie zwany też marketingiem szeptanym, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie sklepu internetowego czy firmy usługowej w XXI wieku.

Decyzje zakupowe w dużej mierze opierają się o to, co Internauci przeczytają o Tobie i Twojej marce w sieci. Nie zostawiaj tego przypadkowi!

Jak wygląda realizacja kampanii amplifyingu internetowego?

  • 1. Plan działania i konspekt
  • 2. Podpisanie umowy o zachowniu poufności
  • 3. Ustalenie budżetu i czasu trwania kampanii
  • 4. Wdrożenie działań
  • 5. Raport i wnioski
Przeprowadzonych kampanii 58
Zadowolenia 100%
Przedłużonych kampanii 95%
Poufność 100%

Kiedy warto wdrożyć kampanię amplifyingu internetowego?

Negatywny wizerunek

Źle o Tobie piszą?

Źle o Tobie piszą?

W sieci pojawiły się negatywne opinie na Twój temat? Ktoś bezpodstawnie oczernia Ciebie i Twoją firmę? Amplifying pozwoli zrównoważyć negatywny wydźwięk i poprawić postrzeganie Twojej marki w oczach potencjalnych klientów.

Nowy produkt/usługa

Wprowadzasz nowość na rynek?

Wprowadzasz nowość na rynek?

Rozpoczynasz swoją działalność lub wprowadzasz nowy produkt/usługę na rynek i chcesz, żeby ludzie dowiedzieli się o niej. Chcesz poznać opinię na temat swoich nowości i propozycji? To idealne narzędzie do stworzenia szumu wokół marki.

Badanie rynku

Analiza rynku

Analiza rynku

Biznes nie idzie tak, jakbyś chciał? Chcesz przeprowadzić badanie rynku i poznać opinię większości? Marketing szeptany pozwoli Ci dowiedzieć się, co w trawie piszczy. To ułatwia podejmowanie biznesowych i wizerunkowych decyzji.

Rebranding firmy

Nowy wizerunek?

Nowy wizerunek?

Twój sklep internetowy przeszedł właśnie niesamowity rebranding? Chcesz opowiedzieć o tym ciekawą historię i zanimować swoich fanów czy klientów? Kampania marketingu szeptanego sprawi, że więcej osób dowie się o Twoich poczynaniach.

Badanie wizerunku

Jak Cię oceniają?

Jak Cię oceniają?

Amplifying internetowy pomaga w budowaniu szczerego i pozytywnego wizerunku. Głównie przez zachęcanie internautów do tego, by mówili o Twojej marce. Jeśli rzetelnie prowdzisz swój biznes, nie masz się czego obawiać.

Budowanie społeczności

Zbuduj grupę sympatyków

Zbuduj grupę sympatyków

Tworzenie grupy ludzi, która składa się z potencjalnych klientów utożsamiających się z Twoją marką nie jest proste. Marketing szeptany ułatwi cały proces i pomoże stworzyć aktywną grupę w jednym miejscu,która będzie o Tobie mówić.

Zapytaj o indywidualną wycenę ←

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

W jakiej sprawie do nas piszesz?

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się dobrowolnie na przechowywanie i przetwarzanie w celu obsługi Twojego zapytania, Twoich danych, przez Setugo Sp. z o. o.. Zgodę można w każdym momencie wycofać poprzez kontakt z administratorem (mailowo: biuro@setugo.pl). Strona Setugo.pl oraz serwer pocztowy firmy Setugo Sp. z o. o. znajdują się na infrastrukturze firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, z którą podpisana jest "Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych".

Osoba kontaktowa:

Katarzyna Kamola - WOMM/Amplifying Specialist
Katarzyna Kamola - WOMM/Amplifying SpecialistAmplifying internetowy
Wypiła hektolitry kawy tworząc po nocach kolejne kampanie amplifyingu internetowego dla naszych klientów. Z jej pomocą stworzysz angażującą akcję, która sprawi, że Internauci zaczną o Tobie mówić!