Close

Projekt logotypu

Każda firma, chcąca zdobyć klientów powinna posługiwać się własnym znakiem. Ten, to nic innego, jak powszechnie wszystkim znane logo. 

 

Dobrze zaprojektowane jest w stanie wyróżnić Cię na tle konkurencji oraz wykazać pozytywne cechy Twojej firmy.

Czym jest logo?

Logo to często pierwszy element kontaktu potencjalnego klienta z Twoją firmą. Musi kojarzyć się z wartościami organizacji oraz tym co oferujesz klientowi (produkt lub usługa). Dobre logo musi być zapamiętane i dobrze wyglądać zarówno w Internecie jak na materiałach drukowanych.

Jak działamy?

Pracę zaczynamy od briefu lub rozmowy o Twoich oczekiwaniach względem logotypu. Może wiesz jaki kolor lub kształt ma mieć? Może zainspirowałeś się znakiem zobaczonym w sieci? Jeżeli nie, nie martw się. Pierwszym etapem jest wspólne zbudowanie moodboardów. Co to takiego? To kolaż złożony z elementów, kolorów, projektów, które będą inspiracją do stworzenia dla Ciebie logotypu.


Kolejnym etapem jest szkicowanie i zaproponowanie Tobie minimum trzech logotypów. Ty wybierasz jeden z nich lub więcej i wskazujesz zmiany (np. dotyczące kształtu, koloru, fontu lub przesunięcia elementu), my dostarczamy projekt zgodny z życzeniami.


Ostatnim etapem jest akceptacja jednego projektu oraz stworzenie przez nas księgi znaku, czyli dokumentacji, w której zawrzemy opis logo, jego wersje kolorystyczne, jego wersje rozmiarowe oraz użyte fonty i kolory.

Na przygotowanie logotypu składają się poniższe elementy:


– przygotowanie minimum 3 propozycji logotypu,

– 3 poprawki,

– opis znaku,

– znak w wersjach: podstawowej, monochromatycznej,

– księga znaku (pole ochronne, kolorystyka znaku, użyte fonty).

Co zyskujesz?


Oddając nam za zadanie stworzenie logotypu zyskujesz przede wszystkim pewność wysokiej jakości, jaką zapewnia wykwalifikowany grafik. Możesz liczyć na wsparcie w innych projektach, graficznych oraz z zakresu szeroko pojętego marketingu. Jednak przede wszystkim:

– w atrakcyjny i profesjonalny sposób pokażemy wizualnie wartości Twojej firmy,

– przekażemy Tobie pełne prawa autorskie do logotypu, który dla Ciebie wykonamy,

– będziesz miał do dyspozycji zespół specjalistów – grafika oraz opiekuna klienta, 

– przygotujemy odpowiednią dokumentację, która pozwoli na przerabianie plików przez innych grafików oraz taką, którą zrozumieją wszyscy drukarze.

 

Skontaktuj się z nami!