Copywriting

/Copywriting
Copywriting 2017-12-14T11:41:13+00:00

Copywriting – Oferta

 • teksty na potrzeby SEO

  Oferujemy:
  – teksty wyższej jakości, poradnikowe od 7 zł netto za 1000 znaków

 • opisy produktów dla sklepów internetowych

  Powielony opis od producenta lub brak opisu przy produkcie to błędy, które nie tylko zaszkodzą pozycjonowaniu, ale i zrażą potencjalnych klientów. Unikaj ich! Twój asortyment sklepowy liczy tysiące produktów, a Ty nie masz czasu zająć się tworzeniem opisu? Zrobimy je za Ciebie!

  Obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma sklepami internetowymi w Polsce, kilka z nich to największe e-sklepy w naszym kraju. Jesteśmy w stanie tworzyć opisy dla każdej kategorii, nawet najbardziej wymagającej technicznie

  Koszt stworzenia jednego opisu zaczyna się od 5 zł netto.

  Zapytaj o indywidualną wycenę dla Twoich opisów produktów!

 • teksty na stronę firmową

  Potrzebujesz profesjonalnych, unikalnych treści na swoją stronę internetową? Boisz się, że zlecenie tekstów na wizytówkę Twojej firmy może się skończyć niemerytorycznym bełkotem źle przedstawiającym Twój biznes w oczach potencjalnych klientów?

  Skorzystaj z naszych usług! Cena takiego tekstu zaczyna się od 15 zł netto za 1000 znaków.

401 013,23 PLN
 • Wartość netto sprzedanych tekstów w 2016 roku

Zapytaj o ofertę dla siebie!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

W jakiej sprawie do nas piszesz?

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się dobrowolnie na przechowywanie i przetwarzanie w celu obsługi Twojego zapytania, Twoich danych, przez Setugo Sp. z o. o.. Zgodę można w każdym momencie wycofać poprzez kontakt z administratorem (mailowo: biuro@setugo.pl). Strona Setugo.pl oraz serwer pocztowy firmy Setugo Sp. z o. o. znajdują się na infrastrukturze firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, z którą podpisana jest "Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych".

Lub skontaktuj się z nami w inny sposób