Close

Opisy produktów

Powielony opis od producenta lub brak opisu przy produkcie to błędy, które nie tylko zaszkodzą pozycjonowaniu, ale i zrażą potencjalnych klientów. Unikaj ich!

Nie masz czasu zająć się tworzeniem opisów? Zrobimy je za Ciebie!

 

 

Obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma sklepami internetowymi w Polsce. Nasi klienci to największe e-commerce’y w naszym kraju, sklepy specjalistyczne oraz butikowe. Jesteśmy w stanie tworzyć opisy dla każdej kategorii, nawet najbardziej wymagającej technicznie. 

 

 

Dzięki współpracy z grupą ponad osiemdziesięciu copywriterów, dostarczymy opisy produktów szybko, nawet w przypadku bardzo dużych realizacji.

Korzyści płynące z podjęcia z nami współpracy:

1. Posiadamy zespół ponad osiemdziesięciu copywriterów. Dzięki temu nie jest nam straszna prawie żadna branża.

2. Wiemy jak pisać zgodnie z zasadami SEO.

3. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości opisów produktów w krótkim czasie.

4. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie tworzenia opisów produktów. Nie zawiedziemy Cię!

Jak działamy?

1. Ustalamy zakres prac – listę produktów do opisania.

2. Przygotowujemy wycenę oraz harmonogram pracy.

3. Przystępujemy do realizacji regularnie podsyłając, w miarę ustaleń, opisy produktów.

4. Obserwujemy jak Twój sklep internetowy z miesiąca na miesiąc poprawia swoją pozycję w wynikach wyszukiwania Google dzięki unikalnym opisom.

 •  

Przykłady realizacji:


Opisy produktów dla LazienkaPlus.pl

Przez rok realizowaliśmy projekt wymiany wszystkich opisów produktów na sklepie internetowym LazienkaPlus.pl dostarczając miesięcznie ponad kilkaset unikalnych, wysokiej jakości opisów produktów.

Opisy produktów dla MediaMarkt.pl

Nasze opisy znajdziesz również na MediaMarkt.pl, przykład jednego z naszych opisów: opis produktu dla MediaMarkt.pl

Opisy kategorii dla Akyga.com

Mieliśmy przyjemność wesprzeć markę Akyga w zakresie pisania opisów kategorii, przykład jednej z nich: opis kategorii dla Akyga.com


Opisy produktów dla Kupiec.pl

Regularnie współpracujemy z firmą Kupiec tworząc unikalne opisy wybranych produktów. Przykład jednego z naszych opisów: opis produktu dla Kupiec.pl​


Opisy produktów dla Douglas.pl

Odpowiadamy również za pisanie opisów produktów dla marki Douglas. Tworzymy zarówno opisy produktów jak i kategorii. Przykład: opis produktu dla Douglas.pl​

Opisy produktów dla MediaExpert.pl

Stale współpracujemy z Terg S. A. w zakresie tworzenia opisów produktów dla sklepu Media Expert. Przykład jednego z naszych opisów produktów: opis produktu dla MediaExpert.pl

Skontaktuj się z nami!

  Czy warto tworzyć unikalne opisy produktów?

  Oczywiście, że tak! Unikalne opisy produktów pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników w wyszukiwarce. Skopiowanie choćby niewielkiego fragmentu z innego opisu tego samego produktu może skutkować obniżeniem pozycji w Google, a co za tym idzie, zmniejszeniem sprzedaży. Szablonowy opis nie tylko niewiele wnosi, ale przede wszystkim, zupełnie nie zainteresuje Twojego klienta.


  Dobry opis to nie tylko suche dane techniczne, ale przede wszystkim odpowiednio dobrane frazy kluczowe, właściwe formatowanie i CTA dla klienta. Przebicie się przez setki, jeśli nie tysiące opisów tego samego produktu dostępnych w sieci, nie jest łatwe. Na szczęście nie musisz zajmować się tym na własną rękę. Chętnie Cię wyręczymy!


  • Dobierzemy frazy kluczowe.
  • Stworzymy w pełni unikalną treść.
  • Sformatujemy opis, zoptymalizujemy go pod kątem SEO.
  • Zainteresujemy klienta, który chętnie skorzysta z oferty i z pewnością do niej wróci!

   

  Oddaj sprawy w nasze ręce i ciesz się większymi zyskami. To proste!
  Skontaktuj się z nami!