/Prowadzenie bloga firmowego – oferta
Prowadzenie bloga firmowego – oferta 2018-11-08T11:43:02+00:00

Prowadzenie bloga firmowego – oferta

 • prowadzenie blogów firmowych

  Blogi firmowe to w dzisiejszych czasach nie widzimisie, a konieczność! Firma bez bloga traci w oczach klientów, a także w oczach Google.

  Jakie korzyści przynosi prowadzenie bloga firmowego?
  – jest to kanał komunikacyjny z klientem przez który informujesz go o promocjach, nowościach, konkursach
  – inspirujesz i doradasz swoim klientom w doborze produktu z Twojego asortymentu
  – poradnikowe treści na blogu to nie tylko skarbnica wiedzy, ale i możliwość zdobywania nowych klientów przez wyszukiwarkę
  – blog firmowy to jedna z najtańszych form promocji w internecie.

 • nasza oferta

  Oferujemy zarówno instalację bloga jak i jego comiesięczne prowadzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.

instalacja i konfiguracja bloga firmowegoprowadzenie bloga firmowego
 • Jakich efektów mogę się spodziewać?

  To pytanie, które z pewnością zadajesz sobie przed podjęciem decyzji o założeniu bloga firmowego. Czy to się opłaca?

  Śpieszymy z konkretną odpowiedzią. Dzięki kilkuletniej, nieprzerwanej współpracy z Pracuj.pl, udało nam się zmierzyć realny koszt sesji pozyskanej z artykułu na blogu firmowym.

  Poniższy wykres obrazuje opłacalność inwestycji w content. Na samym początku, w tym przypadku w kwietniu 2017 – momencie publikacji artykułu na blogu, koszt jednej sesji nie należał do najmniejszych w porównaniu do innych źródeł, jak np. Google Ads. Jednak już po kilku miesiącach zaczął się znacznie obniżać, aż do bardzo atrakcyjnych stawek.

  Po niecałym roku jest to tylko 14 groszy za jedną sesję. Porównując do innych metod pozyskiwania ruchu oraz biorąc pod uwagę dużą rywalizację w branży (praca), jest to bezkonkurencyjnie niski koszt, czyniący z badanego artykułu dochód pasywny.

  Więcej informacji o wspomnianym case study prowadzenia bloga firmowego w artykule: „Case study: content marketing dla Pracuj.pl” oraz w trakcie cyklicznych webinarów (śledź nas na social media: Facebook oraz LinkedIn)

Przykłady efektownych realizacji

My również blogujemy!

72
 • Liczba blogów firmowych, które prowadzimy dla naszych klientów

Zapytaj o przykłady naszych realizacji oraz ofertę!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

W jakiej sprawie do nas piszesz?

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się dobrowolnie na przechowywanie i przetwarzanie w celu obsługi Twojego zapytania, Twoich danych, przez Setugo Sp. z o. o.. Zgodę można w każdym momencie wycofać poprzez kontakt z administratorem (mailowo: biuro@setugo.pl). Strona Setugo.pl oraz serwer pocztowy firmy Setugo Sp. z o. o. znajdują się na infrastrukturze firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, z którą podpisana jest "Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych".

Lub skontaktuj się z nami w inny sposób