Close

Prowadzenie bloga firmowego

Jeśli znajdujesz się na tej stronie, to z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę ze wszystkich zalet prowadzenia bloga firmowego.

Przejdźmy więc od razu do rzeczy.

Naszą rolą jest wyręczyć Ciebie i Twoją firmę w zakresie prowadzenia bloga. Przygotujemy dla Ciebie unikalne, merytoryczne teksty, które napiszemy na podstawie analizy słów kluczowych wykonanej w narzędziu Semstorm.

Jeśli nie masz bloga, zainstalujemy go. Dopasowując każdy element tak, aby Twój nowy blog stał się integralną częścią Twojego sklepu lub strony firmowej.

Poniżej możesz zapoznać się z pakietami prowadzenia oraz instalacji bloga firmowego. 

Instalacja i konfiguracja bloga firmowego

Od podstaw zainstalujemy i skonfigurujemy dla Ciebie bloga firmowego. Nie musisz się martwić na jakiej platformie lub skrypcie posiadasz sklep internetowy lub stronę firmową – my zajmiemy się wszystkim.

  •  

Prowadzenie bloga

Jeśli posiadasz już zainstalowanego bloga – niezwłocznie przystąpimy do analizy słów kluczowych korzystając z Semstorm.pl, przygotujemy tematy i  napiszemy artykuły, które sprawią, że już nigdy nie pomyślisz o tym, żeby samodzielnie prowadzić własnego bloga firmowego.

Historie sukcesu


Porady.Pracuj.pl

Dzięki kilkuletniej, nieprzerwanej współpracy z Pracuj.pl, udało nam się zmierzyć realny koszt sesji pozyskanej z artykułu na blogu firmowym.

Po niecałym roku publikacji treści osiągnęliśmy poziom 14 groszy za jedną sesję. Porównując do innych metod pozyskiwania ruchu oraz biorąc pod uwagę dużą rywalizację w branży (praca), jest to bezkonkurencyjnie niski koszt, czyniący z badanego artykułu dochód pasywny.

Link: Case study: Pracuj.pl


Blog.Express-Przeprowadzki.pl

Bloga dla firmy Express-Przeprowadzki.pl prowadzimy od czerwca 2015 roku, nieprzerwanie.

Od 2016 roku pozycja domeny Express-Przeprowadzki.pl na frazę "przeprowadzki Warszawa" bez większych wahań oscyluje wokół TOP 3 (stan na styczeń 2020).

Link: Case study: Express-Przeprowadzki.pl


Kadromierz.pl/blog

Z Kadromierzem współpracujemy od października 2017 roku.

Miesięcznie piszemy i publikujemy pięć artykułów, które w znacznym stopniu odpowiadają za ruch z Google. Zdecydowana fraz znajdujących się w TOP 10 prowadzi na artykuły z bloga (źródło: Senuto.pl).

Link: Case study: Kadromierz.pl

Skontaktuj się z nami!