Setugo.pl – opinie klientów

Poszukując opinii o Setugo Sp. z o.o., agencji marketingowej z Poznania przy ul. Grunwaldzkiej 19/2.20, nie można pominąć głosów naszych klientów. Kontakt z nami to pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy w internecie – dzwoń na numer 784 978 694. W świecie cyfrowego marketingu, Setugo wyróżnia się dedykowanym podejściem do każdego projektu, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych partnerów. Prezentujemy wybrane wypowiedzi zadowolonych klientów na temat współpracy z naszą firmą, które pokazują, jak zaangażowanie i profesjonalizm przekładają się na konkretne wyniki.

  

Łukasz Wulkanista – wulkanista.pl

Z Firmą Setugo współpracuję od września 2016 roku. Zanim padł na nich wybór, testowałem 2 inne firmy content marketingowe i 2 różne giełdy tekstów. Po weryfikacji artykułów wybór był bardzo prosty. Pod każdym z 3 ważnych dla mnie aspektów Setugo okazała się bezkonkurencyjna. Poza oczywistymi cechami, takimi jak poprawność ort./styl., ważne dla mnie były: kreatywne podejście do tematu, merytoryczne i bardzo treściwe informacje (bez lania wody) oraz cena. Setugo, nawet mimo zlecenia kilku artykułów na ten sam temat, potrafiło stworzyć za każdym razem inne „dzieło” o tej samej wysokiej jakości. Na koniec dodam też, iż pewnie w prezencie za długoletnią współpracę, co roku na święta otrzymuję pyszne krówki, „mniam mniam” . Podsumowując: świetna jakość tekstów, które same się wręcz pozycjonują w gogle od razu po opublikowaniu na stronie, terminowość (prawie co do dnia) i konkurencyjne ceny. Artykuły warte każdej wydanej złotówki. Jestem bardzo zadowolony i POLECAM z czystym sumieniem.

Paweł Gontarek – Zgred – Zgred.pl
Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Setugo. Zlecając wykonanie stron zapleczowych lub napisania tesktów SEO wiem, że praca zostanie wykonana solidnie i terminowo. Polecam Ich jako firmę godną zaufania.

Kamil Rybicki – nprofit.pl
Z firmą Setugo.pl współpracuje od dłuższego czasu w zakresie wykonywania stron wspomagających pozycjonowanie. To co charakteryzuje tą firmę to terminowość oraz bardzo dobry i szybki kontakt. Są to cechy, które sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.

Mariusz Malinowski -Wielki Shoe
W dzisiejszych czasach bardzo ciężko o partnera słownego, terminowego i profesjonalnego. Takim partnerem na pewno jest Setugo. Polecam z całego serca.

Klaudia Dopierała – dopoznania.pl
Jeżeli potrzebujesz partnera godnego zaufania, trafiłeś pod właściwy adres. Profesjonalizm, rzetelność, sprawna komunikacja i efektywność w działaniu to właśnie Setugo.

Aleksandra Smolarek – etuo.pl
Współpracę z firmą Setugo mogę ocenić pozytywnie. Zlecane materiały seo są błyskawicznie przyjmowane, z krótkim terminem realizacji, co jest wielką zaletą ?

Marcin Słupik – Promocje.nl
Firma Setugo to zdecydowanie najlepsza firma w swojej branży. Nasza współpraca trwa już od ponad roku i na pewno szybko się nie skończy.
Poprzez pełne zaufanie do firmy, nie muszę nawet sprawdzać otrzymywanych materiałów. Rzetelnie, konkretnie, tanio i zawsze na czas. Szczerze polecam!

Tomasz Czekała – cekal.pl
Setugo prowadzi dla mojej firmy bloga firmowego. Od samego początku współpraca przebiega sprawnie, bez żadnych zastrzeżeń. Polecam Setugo jako solidnego wykonawcę i bardzo cenne wsparcie w działaniach marketingowych w Internecie.

Jan „Pete” Mikos
Szczerze rekomenduję kooperację z firmą Setugo.pl, jest to rzetelny i solidny zespół świadczący usługi tworzenia zaplecz pozycjonerskich; to fachowcy, którzy znają sprawdzone metody i sposoby skutecznego działania. W gąszczu firm na rynku, mogę powiedzieć, że Setugo.pl należy do grona najbardziej rzetelnych z jakimi miałem okazję współpracować przez ostatnie 6 lat mojej działalności w branży SEO.

Hubert Bernaciak – www.CRENEO.pl
Współpracujemy z firmą SETUGO nieprzerwanie od 2011 roku zadając co raz to trudniejsze tematy nowych tekstów nie tylko na rynek polski, ale również zagraniczny. Jakość tekstów jest na najwyższym poziomie, a dodatkowo połączenie firmy SETUGO z naszym panelem dla copywriterów sprawiło, że proces od zamówienia do dostarczenia tekstów odbywa się bardzo sprawnie i w pełni automatycznie.

Katarzyna Pronczuk – Oxide.pl
Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Setugo.pl. Tekst zawsze są bardzo dobrej jakości, zaplecze tworzą terminowo i dokładnie. Dzięki tej współpracy zaoszczędziliśmy sporo czasu i pieniędzy. Dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Michał Cygan – PPHU HERMES
Polecam firmę Setugo jako partnera w zakresie usług na potrzeby pozycjonowania stron internetowych. Z firmą Setugo współpracowaliśmy przy okazji kampanii SEO dla naszych stron firmowych. Za każdym razem współpraca przebiegała wzorowo i zgodnie z tym, czego oczekiwaliśmy, zaś wszystkie zlecenia został wykonane terminowo i dbałością o szczegóły. Z pewnością w przyszłości skorzystamy jeszcze z usług tej firmy.

Bartosz Kordyński – PierwszeMiejsce.pl
Super jakość za super cenę. Zaplecze zrobione szybko, fachowo i co najważniejsze z pomysłem – Szczerze Polecam.

Mateusz Przybylski
Blogi zapleczowe oraz teksty, które zleciłem firmie Setugo zostały wykonane na bardzo dobrym poziomie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Firma Setugo bez problemu potrafiła dostosować się do moich wymagań. Kontakt emailowy również wzorowy, a ceny bardzo atrakcyjne. Jak najbardziej polecam współpracę z tą firmą.

Modern Trade s.c.

Współpracę z firmą Setugo.pl oceniamy wzorowo. Doceniamy terminowość realizacji projektów oraz wysoki poziom wykonywanych zleceń. Cenimy także szybki kontakt i miłą obsługę. Polecamy.

Widzialni.pl
Z przyjemnością polecamy usługi firmy Setugo.pl, która wykonała dla nas projekty stron pod kątem pozycjonowania. Zlecenie zostało wykonane rzetelnie oraz terminowo, godny podkreślenia jest również poziom kontaktu z Klientem oraz profesjonalizm w/w firmy. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu wykonanych stron oraz szybkiej realizacji zlecenia.

Rafal Checlewski – Peak State Inc. – New York
Współpraca z firmą Setugo zaoszczędziła mi mnóstwo mego cennego czasu, a co za tym idzie i pieniędzy. Współpracowałem z wieloma amerykańskimi firmami i dla zaspokojenia moich patriotycznych potrzeb spróbowałem polskiej firmy Setugo, z którą współpracuje do dziś. It was good move! Serdecznie polecam.

Bartek Berliński – Berlinski.pl
Setugo.pl to firma, która wyróżnia się dużą jakością oferowanych usług adekwatnych do – co ważne, przystępnych cen. Zamówione zaplecza wykonywane są profesjonalnie, dając oczekiwane efekty, a usługi oferowane przez Setugo.pl nie kończą się tylko oddaniem zlecenia, ale także profesjonalnymi i cennymi uwagami odnośnie tworzenia zaplecz. Na tej podstawie polecam firmę Setugo.pl jako jednego z najlepszych wykonawców zaplecz seo.

Michał Zawadzak, SEM Manager – MKI Sp. z o.o.
Korzystałem z usługi firmy Setugo kilka razy – w każdym przypadku treści były wysokiej jakości, stworzone na czas, w krótkim terminie. Setugo stworzyło dla mnie artykuły, które uwzględniały moje wskazówki co do tematyki i stylistyki. Cenię sobie również szybki i dobry kontakt oraz przystępne ceny. Polecam.

Jacek Porczyński, Specjalista SEO Sekcji WWW – Bild Presse Polska sp. z o.o. sp. k.
Zdecydowanie polecam firmę. Podejmują się tworzenia najtrudniejszych tekstów na strony www, wedle życzenia klienta. Miły i szybki kontakt, atrakcyjne ceny i elastyczność z ich strony sprawiają iż nie mają sobie równych na polskim rynku.

Piotr Marek (osoba fizyczna bez działalności gospodarczej)
Już od ponad pół roku korzystam z możliwości zamawiania tekstów tematycznych w firmie Setugo. Zlecone treści są dostarczane zawsze na czas, nie ma również żadnych problemów komunikacyjnych. Współpracę oceniam zatem jako bardzo dobrą.

Adrian Major – Site Up
Świetne podejście do klienta. Znakomitej jakości teksty. Bardzo dobra komunikacja e-mailowa. Polecam

Bartłomiej Speth – bartlomiejspeth.com
Z firmą setugo mam przyjemność współpracować od dobrych kilku miesięcy. Od pierwszego zlecenia zawsze byłem zadowolony z jakości otrzymanych materiałów. Szybkość wykonania, jakość i co nie mniej ważne kontakt z firmą stoją na wysokim poziomie. Wszystko to stwarza atmosferę miłej współpracy i nie wyobrażam sobie szukania obecnie innej firmy, której miałbym zlecać wykonanie podobnych usług.

Michał Pliszka – haiku.com.pl
Z firmą Setugo współpracuję od dłuższego czasu. Firma ze swoich zadań wywiązuje się terminowo i profesjonalnie. Polecam współpracę z nimi wszystkim zainteresowanym.

Anna Krzemińska – internetwizard.pl
Współpraca z firmą Setugo, która trwa od kilku miesięcy, przebiega bezproblemowo. Zespół piszący teksty jest profesjonalny i terminowy. Nasza firma jest również zadowolona z kontaktu mailowego oraz indywidualnego podejścia do klienta. Polecam.

Dominik Gawlik – Provider Sp. z o.o.
Teksty w firmie Setugo.pl zamawiamy od ponad roku. Na podstawie naszej współpracy możemy zarekomendować firmę innym. Zwłaszcza za szybki i sprawny kontakt.

Rafał Wojtczak – rafaldesign.pl
Z całą odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę „Setugo.pl” jako profesjonalistów na rynku usług związanych z marketingiem internetowym, podkreślając dobrą organizację, mobilność oraz wysoki poziom świadczonych usług. Firma Pana Kinala wykonała dla nas kompleksową pracę polegającą na stworzeniu zaplecza tematycznego dla kilku promowanych przez nas serwisów.

Michał Kaczmarek – kaczmarek.pro
Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanego przez firmę Setugo zaplecza pozycjonerskiego. Śmiało możemy polecić innym Setugo.pl!

Paweł Szalacha – odt.pl
Precyzja i dokładność jak w szwajcarskim zegarku. Tak można powiedzieć o setugo.pl. Jesteśmy pod wrażeniem jakości, terminowości wykonywanych przez nich usług. Dzisiaj jest niezmiernie ciężko znaleźć firmę do współpracy, która posiada w/w cechy. Dlatego z dużą satysfakcją możemy polecić usługi Setugo.pl

Artur Cygan – Fabryka Grafiki
Profesjonalne podejście do klienta firmy Setugo daje nam 100% pewność, że jest to partner na długie lata współpracy. Firma wykazała się ogromnym zaangażowaniem i sprawnością, uwzględniając postawione przed nią trudne do wykonania realizacje dla Fabryki Grafiki. Każdego dnia jesteśmy przekonani, że finanse zainwestowane w usługi Setugo to inwestycja na przyszłość, a przekonaliśmy się już o tym niejednokrotnie, że nie ma lepszej jakości usług niż Setugo. Serdecznie dziękujemy za terminowość i pełen profesjonalizm.

Łukasz Budny
No nie powiem, jestem w szoku – strona jest rewelacyjna, a tempo ekspresowe! Już wiem gdzie zamawiać będę tego typu zapleczówki ? Proszę jeszcze o […] oraz o dane do przelewu z łączną kwotą.:) Nie mogę wyjść z podziwu odnośnie solidności wykonania tej strony i realizacji. Wiele już widziałem, ale nie spodziewałem się, że w tej cenie będzie to klasa sama w sobie. Pozdrawiam, Łukasz Budny

Rafał Kochanowski – salonmeblowy.net
Z pewnością Setugo.pl jest firmą godną polecenia do pozycjonowania stron internetowych oraz wszelkich zabiegów marketingowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z świadczonych nam usług.

Tadeusz Jargiło – webprogress.pl
Bolączką e-biznesu jest brak terminowości, Setugo.pl nie toleruje tych „kanonów”. Jeśli dodać, że tworzy ją również pomysłowy, bystry i uczciwy zespół to nie pozostaje mi nic innego jak zarekomendować Setugo.pl jako rzetelną firmę.

Dariusz Olearczyk – hostessima.pl
Gorąco polecam współpracę z firmą Setugo.pl. Mimo iż nasza współpraca rozpoczęła się od przypadku to mogę śmiało powiedzieć, że był to szczęśliwy przypadek. Po 8 miesiącach współpracy mogę zdecydowanie stwierdzić, że mało jest tak rzetelnych, kompetentnych i terminowych firm. Często korzystam z porad udzielanych przez Setugo.pl, są one dla mnie cenną wskazówką jak postępować pracując nad swoją stroną internetową.

Krzysztof Balicki – WEB SYSTEMS
Zlecenie na stworzenie stron internetowych zostało zrealizowane starannie i fachowo a przygotowany kontent jest dobrej jakości. W czasie całego zlecenia nie było żadnego problemu z kontaktem i wprowadzaniem poprawek. W związku z tym mogę z czystym sumieniem polecić Setugo.pl.

Szymon Waligóra – no-va.pl
Terminowość i wszechstronność to główne cechy podczas pracy z Setugo.pl. Dobry kontakt oraz szeroka wiedza umożliwia pracę ukierunkowaną na wiele nisz rynkowych w celu osiągnięcia pożądanych wyników.

Rafał Budzyński – raf-foto.com
Rzetelność, solidność, fachowość to główne domeny Setugo.pl. Firma ta posiada jeszcze sporo innych pozytywnych cech, ale nie sposób ich wszystkich wymieniać. Polecam z całą odpowiedzialnością jako doskonałego wykonawcę w branży pozycjonowania stron.

Jarek Pieszka
Bardzo polecam usługi tej firmy. W pełni profesjonalnie i zawsze na czas wykonane każde zlecenie!

Artur Jazienicki – dude.pl
Setugo.pl nie tylko zbudowało dla nas solidne SEO zaplecze, ale również otrzymaliśmy fachowe doradztwo przy każdej kwestii związanej z pozycjonowaniem. Polecam Setugo.pl jako firmę solidną i rzetelną, która zawsze wykonuje powierzone mu zlecenia terminowo i zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Z pewnością w dalszym ciągu będziemy korzystać z usług Setugo.pl

Łukasz Madej – seoperfect.pl
Gorąco polecam. Korzystam z usług Setugo.pl od ponad pół roku i zawsze wykonywane są terminowo. Bardzo dobry kontakt i usługi na na prawdę wysokim poziomie.

YoYo.pl Sp. z o.o.
Współpraca z Setugo.pl przebiega bez problemowo, można wręcz powiedzieć, że wzorowo. Dlatego z całą pewnością YoYo.pl może polecić innym osobom usługi tej firmy.

Dariusz Chabora
Współpracę z Setugo.pl uważam za wzorową. Zawsze wykonują wszystkie zlecenia na czas i bez żadnych zarzutów, dlatego mogę Setugo.pl bez wahania polecić jako rzetelną firmę.

Michał Glajc – pozycjoner.net
Patrząc wstecz na kilku miesięczną współpracę , mogę śmiało zarekomendować Setugo.pl jako podwykonawcę/współpracownika. Współpraca przez cały okres czasu przebiegała ( i przebiega ) bez problemowo, profesjonalnie,kompetentnie i terminowo.

Jakub Cyran
Wykonane strony zgodnie z zamówieniem, na wszystkie sugestie i zmiany reakcja bardzo pozytywna. Polecam tę firmę do wykonywania seo roboty ?

Kamil Rybicki, Świat Doznań

Setugo.pl zajęło się przygotowaniem opisów dla produktów znajdujących się w obrębie naszego sklepu internetowego. Usługa wykonana została szybko i w bardzo profesjonalny sposób. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Setugo.pl.

Michał Ulikowski, Marbo Sport

Setugo.pl przygotowuje dla naszych potrzeb teksty reklamowe, poradniki oraz opisy produktów do nowych sklepów internetowych.
Przesyłane treści posiadają wysoką jakość merytoryczną i pełną poprawność zarówno stylistyczną, jaki i gramatyczną.
W pełni rekomenduję Setugo.pl jako pewnego, rzetelnego i terminowego kontrahenta.

Krzysztof Rdzeń, Paklo

Współpraca z Setugo.pl to czysta przyjemność. Zlecamy i resztą pracy nie musimy się już martwić. Setugo.pl nie tylko tworzy, ale również wrzuca na sklep i formatuje. Szybko i sprawnie. Polecam

Zaufaj specjalistom z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami

Tutaj nas znajdziesz

Czekamy na Twoją wiadomość

Imię
Email
Twoja wiadomość