Prowadzenie profilu na Instagramie

Instagramdlaczego każda firma powinna go mieć?

Instagram jest jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych ostatnich lat. W Polsce zyskał on 7 milionów użytkowników, a liczba ta stale wzrasta. Coraz większa ilość zarówno osób prywatnych, jak i firm pracuje nad promowaniem swojej marki właśnie tam – dlaczego?

Instagram oferuje możliwość budowania własnego wizerunku w sieci poprzez zdjęcia i filmy, teksty, relacje czy interakcje z użytkownikami. Łącząc to z wcześniej wspomnianą ogromną ilością osób korzystających z tego medium Instagram staje się niesamowicie przydatnym narzędziem w marketingu pozwalającym na szybkie i efektywne dotarcie do odbiorców i potencjalnych klientów.

Prowadzenie Instagrama nie jest jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Co przemówi do potencjalnych klientów i zatrzyma ich na dłużej? W tej sytuacji z pomocą przychodzi Setugo, firma od wielu lat zajmująca się między innymi marketingiem w social mediach.

Jak działamy?

Krok 1.

Tworzymy indywidualną strategię działania.

Krok 2.

Przygotowujemy odpowiednie treści – zdjęcia i materiały graficzne.

Krok 3.

Pozyskujemy realnych obserwujących poprzez interakcje z nimi.

Krok 4.

Tworzymy miesięczne raporty z prowadzonych przez nas działań.

Dlaczego Setugo?

W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju produktów i usług jest mnóstwo, a sukcesem jest nie tylko oferowanie ich w jak najlepszej jakości, ale także wyróżnienie ich na tle szerokiej konkurencji. W tym właśnie pomoże Ci nasz zespół. Przy współpracy z Setugo zyskujesz gwarancję profesjonalnego i kreatywnego podejścia do tematu przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

Skupiamy się na tym, aby zapewnić Twojej marce rozpoznawalność i sympatię dokładnie sprecyzowanej grupy odbiorców. Każda firma jest wyjątkowa – maksymalnie wykorzystujemy jej potencjał w mediach społecznościowych i wydobywamy z niej to, co najlepsze.

Jesteśmy w stałym kontakcie z grupą docelową Twojej firmy, co pozwala na budowanie silnych i przyjaznych więzi z odbiorcami, a to z kolei gwarantuje długotrwałe efekty i niezmiernie ważną w tych czasach lojalność klientów.

Należy pamiętać, iż ze względu na to, że każda firma ma swój własny, unikatowy charakter nie ma jednego konkretnego przepisu na dobrego firmowego Instagrama. Skupiamy się na tym, aby profil oddawał cechy i założenia firmy, przedstawiał wyznawane przez nią wartości oraz pasował do stylu oferowanych przez nią usług. 

Do naszych zadań należy m.in.: przygotowanie strategii marketingowej i spójnej komunikacji dla Twojej firmy, optymalizacja prowadzonych do tej pory działań, regularne prowadzenie profili oraz przygotowanie płatnych reklam, które zostaną udostępnione w serwisie.

Koszty prowadzenia profili na portalach społecznościowych są uzgadniane indywidualnie w zależności od wymagań i założeń naszych klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jest wiele agencji, które tak jak my oferują prowadzenie mediów społecznościowych. Dlaczego więc jesteśmy właściwym wyborem w tym morzu ofert?

Po pierwsze cechuje nas duża wiedza i doświadczenie, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat pracując z wieloma klientami z różnych branż. Wiemy, co zrobić, aby pozyskać sympatię i uwagę grupy docelowej, a także zyskać jej lojalność jako długotrwały skutek naszych działań.

Kolejną cechą, która nas wyróżnia jest zespół zawsze gotowy do działania. Ludzie, którzy u nas pracują to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie social mediów i tworzenia treści. W naszym gronie znajdują się graficy, fotografowie i copywriterzy, dzięki którym Twój Instagram będzie przyciągał uwagę odpowiednich osób. Content, który od nas otrzymasz będzie zawsze na czas przygotowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Oferujemy także bezpośredni kontakt z ekspertem, który szybko odpowie na Twoje pytania i wątpliwości związane z tematem social mediów. Twoim kontem zajmie się bezpośredni opiekun, nie idziemy na ilość — wybieramy jakość i dokładność, dlatego możesz spodziewać się indywidualnego podejścia do Twojego profilu.

Równie ważną rzeczą jest to, iż działamy skutecznie. Nie zawsze efekty naszych działań widoczne są po kilku dniach. Czasem trwa to nieco dłużej, w zależności od tego, w jakiej sytuacji obecnie znajduje się Twoja firma. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby jak najszybciej zapewnić Ci widoczne efekty. Regularnie analizujemy raporty z przeprowadzonych przez nas działań i wyciągamy z nich wnioski, aby wprowadzać ewentualne ulepszenia. Jako nasz klient będziesz otrzymywać raporty z informacjami dotyczącymi dokładnej aktywności na Twoim profilu, abyś sam mógł na bieżąco monitorować postępy.  

Stawiamy na trwały efekt i myślimy przyszłościowo o rozwoju profilu Twojej firmy. Nie pracujemy nad nim wyłącznie dla chwili obecnej, ale dla trwałych relacji i silnych więzi z odbiorcami. Nasze działania planujemy w czasie tak, aby Twój profil działał skutecznie przez cały czas.

I co równie ważne – dbamy o budowanie świadomości Twojej marki. Ze względu na ogromny wybór produktów i usług ludzie wybierają to, co jest im znane i sprawdzone. Tutaj właśnie wkracza budowanie świadomości marki i pozyskiwanie lojalności klientów. Tworzymy wiarygodny i pozytywny obraz Twojej firmy w głowach konsumentów, aby zapamiętali i rozpoznawali Twoje produkty, a także wybierali je spośród szerokiej gamy ofert.  

To wszystko udowadnia, że realizując każdy projekt dbamy o najmniejsze szczegóły i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani i mogli rozwijać firmę zgodnie ze swoimi założeniami marketingowymi. 

Zobacz inne przykłady naszych realizacji

Skontaktuj się z nami

Tutaj nas znajdziesz

Czekamy na Twoją wiadomość

Imię
Email
Twoja wiadomość