Prowadzenie bloga firmowego – cena

Prowadzenie bloga firmowego przez naszą firmę kosztuje nie mniej niż 400 zł netto miesięcznie. Dlaczego akurat tyle? Co dokładnie zapewniamy? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

 

Zanim zaczniemy – instalacja bloga firmowego

Potrzebujesz pomocy przy instalacji bloga? Nie ma problemu, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapewniamy Ci wgranie i skonfigurowanie skryptu (najczęściej jest to WordPress) oraz dobranie szablonu. Wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Instalacja za każdym razem wyceniana jest indywidualnie i w odniesieniu do tego, czy blog istnieje już, czy też nie. Bardzo często firmy posiadają już zainstalowanego bloga, który zaniedbany, wymaga jedynie odświeżenia i drobnych konfiguracji.

W przypadku, gdy musimy zrobić wszystko od zera, czyli zainstalować skrypt, skonfigurować go oraz dobrać nowy szablon, cena instalacji zaczyna się od 300 zł netto. W skład tej kwoty wchodzą: praca programisty, grafika oraz opiekuna klienta, który nadzoruje cały proces. Co jest oczywiste, koszt rośnie wraz z dodatkowymi wymaganiami klienta. Opłata za instalację lub doprowadzenie bloga do stanu używalności jest jednorazowa.

Jeśli posiadasz już zainstalowanego bloga – od razu możemy przystąpić do pracy! Poniżej znajdziesz grafikę, która w zwięzły sposób prezentuje trzy pakiety prowadzenia bloga.

prowadzenie bloga firmowego cena

Ilość wpisów na blogu

W ramach pakietów zapewniamy Ci cztery artykuły po 3000 lub 5000 znaków ze spacjami (zzs) każdy.

W cenie abonamentu zawiera się gaża copywritera piszącego teksty, edycja przez korektora oraz dodanie artykułów na bloga wraz z formatowaniem i załączeniem zdjęć lub kolaży.

Co bardzo ważne, oferujemy Ci usługę przygotowania tematów na podstawie wyników Google Keyword Planner oraz narzędzia Semstorm. Otrzymasz od nas propozycje tematów, spośród których wybierzesz te, które najbardziej Cię interesują.

Bardzo często, wśród nowych klientów, pojawia się pytanie: „Czy będziecie wiedzieli jak napisać wysokiej jakości artykuły w tematyce [tu wstaw swoją branżę]?”. Wierzymy w specjalizację. Dlatego wspiera nas zespół ponad osiemdziesięciu copywriterów, zróżnicowanych pod względem zainteresowań i wykształcenia.

Grafiki

Zdjęcia i grafiki są nieodłącznym elementem każdego bloga firmowego. Wykonamy dla Ciebie kolaże lub skorzystamy z dostępnych banków zdjęć.

Przykład artykułów wzbogaconych pracą naszego grafika:

Agencja content marketingowa - Setugo.pl

Posiadasz własne zdjęcia i chciałbyś, żebyśmy opublikowali je na blogu? Nie ma problemu!

Umowa i wsparcie

Stoimy w opozycji do innych agencji, nie zmuszając klienta do współpracy skomplikowanymi umowami. Stawiamy sprawę jasno. Możesz podpisać z nami umowę, z miesięcznym wypowiedzeniem oraz możliwością zawieszenia współpracy w każdym momencie, np. w związku z trudną sytuacją ekonomiczną.

Doskonale zrozumiemy jeśli przed podpisaniem umowy zechcesz sprawdzić co potrafimy. Jesteśmy butikową agencją, która stawia na relacje. Chcemy poznać lepiej Twój biznes i być z Tobą w internecie na lata!

Agencja content marketingowa - Setugo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *