Close

Prowadzenie bloga firmowego – cena

Prowadzenie bloga firmowego przez naszą firmę kosztuje nie mniej niż 350 zł netto miesięcznie. Dlaczego akurat tyle? Odpowiedź poniżej.

  1. Instalacja

Pracę zawsze zaczynamy od instalacji, czyli wgrania i skonfigurowania skryptu (najczęściej jest to WordPress), dobrania szablonu i skonfigurowania wszystkiego zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Instalacja za każdym razem wyceniana jest indywidualnie oraz w odniesieniu do tego czy blog istnieje już, czy też nie. Bardzo często firmy posiadają już zainstalowanego bloga, który zaniedbany, wymaga jedynie odświeżenia i drobnych konfiguracji.

W przypadku jeśli musimy zrobić wszystko od zera, czyli zainstalować skrypt, skonfigurować go oraz dobrać nowy szablon, cena instalacji zaczyna się od 300 zł netto, w skład tej kwoty wchodzą: praca programisty, grafika oraz opiekuna klienta, który nadzoruje cały proces. Co jest oczywiste, koszt rośnie wraz z dodatkowymi wymaganiami klienta.

Opłata za instalację lub doprowadzenie bloga do stanu używalności jest jednorazowa.

  1. Treści

W ramach usługi klient ma zapewnione cztery artykuły po 3000 znaków ze spacjami każdy.

W cenie abonamentu zawiera się gaża copywritera piszącego teksty w naszym biurze, edycja tekstów przez korektora oraz dodanie artykułów na bloga wraz z formatowaniem i załączeniem zdjęć z bezpłatnych banków zdjęć.

Co bardzo ważne, oferujemy klientowi, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, usługę przygotowania tematów na podstawie wyników Google Keyword Planner. Klient otrzymuje od nas propozycje tematów, spośród których wybiera te, które go najbardziej interesują.

  1. Moderacja

Blog firmowy wymaga stałej uwagi, czyli moderowania komentarzy, regularnych aktualizacji skryptu oraz wtyczek.

W cenie abonamentu oferujemy stałe wsparcie opiekuna klienta, który jest do pełnej dyspozycji, gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz