Close

Co najczęściej zamawiają klienci SETUGO? [infografika]

Oto graficzne podsumowanie tego, co działo się u nas w 2015 roku. Oprócz tworzenia rekordowej ilości unikalnych treści na potrzeby pozycjonowania stron i e-commerce zwiększyliśmy naszą ekipę do 8 osób.

Co to oznacza dla naszych klientów? Możliwość zamawiania unikalnych opisów produktów, tekstów na blogi firmowe czy kampanii marketingu szeptanego na najwyższym poziomie. Więcej ręcy do pracy, to większe moce przerobowe. Dzięki temu każdy w naszej firmie jest odpowiedzialny za konkretne zagadnienie, co pozwala dostarczać Tobie produkty tworzone przez specjalistów w swojej dziedzinie.

Inną, bardzo ważną zmianą, a raczej rozwojem naszej firmy jest stworzenie międzynarodowego oddziału w finansowym sercu USA – Nowym Jorku. Setugo LLC ma na swoim koncie pierwszych, amerykańskich klientów, którzy są zadowoleni z oferowanych usług. 

Jednym z naszych największych sukcesów, który osiągneliśmy jako firma Setugo jest przede wszystkim zwiększenie sprzedaży o aż 52% w odniesieniu do roku poprzedniego. Jakie to pozwala wyciągnąć wnioski?

  • Unikalne opisy produktów są w dalszym ciągu jednymi z pierwszych treści, od jakich zaczynają właściciele e-commerce.
  • Blogi firmowe to coś, co przynosi korzyści dla firmy usługowej i dla sklepu internetowego; decydują się na nie zarówno małe sklepy, działające lokalnie, jak i duże ogólnopolskie sklepy internetowe, które szukają kolejnego miejsca do pozyskiwania klientów i pozycjonowania strony.
  • Marketing szeptany jest wykorzystywany najczęściej przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek internetowy. Ponadto wykorzystuje się go do sprawdzania opinii na temat naszych usług, produktu czy obsługi klienta.
  • Kampanie z blogerami są co raz częściej tworzone przez sklepy internetowe z niewielkimi budżetami. Dotąd były najczęściej domeną dużych firm, których budżety marketingowe to ogromne sumy. Z naszą pomocą Blogs4shops.pl pozwala tworzyć nie tylko kampanie służące pozyskiwaniu wartościowych publikacji na nasz temat, ale też budować profesjonalny i nowoczesny wizerunek firmy.
  • Teksty zapleczowe, te tworzymy od początku działania Setugo, więc wiemy o nich praktycznie wszystko. Wiemy też, że są one nadal chętnie zamawiane (m.in. przez nasz wygodny panel Giełdatekstów.pl) z taką różnicą, że więcej wagi przykłada się do ich wysokiej jakości. Z korzyścią dla nas, zamawiających i dla samych copywriterów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *